Pielęgnacja dłoni

Manicure zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie  u rąk . Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci .

Rodzaje manicure

Manicure Japoński to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

Manicure hybrydowy to najnowszy trend w kosmetyce paznokci, który umożliwia wydłużenie efektu pięknej stylizacji nawet do 3 tygodni! Możesz zapomnieć o lęku przed zmywaniem czy sprzątaniem, gdy pomalujesz sobie paznokcie. Hybryda jest bardzo trwała i jeśli jest dobrze zrobiona, wytrzyma naprawdę wiele.

Manicure biologiczny jest to zabieg pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia metodą nieinwazyjną, bezpieczną. Zabieg manicure obejmuje: skrócenie paznokci, nadanie im odpowiedniego kształtu odsunięcie skórek metodą biologiczną