FERULIC ANTI-AGING ROZJAŚNIAJĄCY

Zabieg na bazie kwasu ferulowego Dzięki zabiegowi skóra staje się natychmiastowo gładka, promienna i świeża. A także wyrównuje koloryt i niweluje niedoskonałości. Dużą zaletą jest jego natychmiastowe działanie – efekt widać bezpośrednio po wykonanym zabiegu. KWAS FERULOWY. Jest substancją o działaniu silnie antyoksydacyjnym która neutralizuje wolne rodniki. Opóźnia procesy przeciwstarzeniowe chroniąc kolagen, elastynę i fibrylinę. Rozjaśnia przebarwienia i zapobiega powstawaniu plam na skórze. Chroni komórki skóry przed działaniem promieniowania słonecznego (UV), dzięki niemu naturalna protekcja skóry wzrasta ośmiokrotnie. Redukuje stres oksydacyjny i tworzenie dimerów tymidynowych (powodujących uszkodzenia DNA i prowadząc do rozwoju chorób nowotworowych i przyspieszonego starzenia skóry.) W protokole zabiegowym stosujemy również Unikalne połączenie innych aktywnych składników, które działają wielokierunkowo i uzupełniają oraz wzmacniają właściwości kwasu ferulowego.

Witamina C – stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i kw. hialuronowego, rozświetla i rozjaśnia skórę, usuwa przebarwienia, działa przeciwzapalnie i regenerująco. Uszczelnia naczynia krwionośne, poprawia mikrocyrkulację i zmniejsza zaczerwienienia skóry.

Kwas Hialuronowy – dzięki jego uzupełnianiu nie doprowadzamy do degeneracji włókien kolagenowych a co za tym idzie zapobiegamy powstawaniu zmarszczek. Wraz z kolagenem jest to główny składnik skóry Argirelina – unikalny peptyd, działa na poziomie synaps nerwowo-mięsniowych rozluźniając mięśnie mimiczne. Hamuje wytwarzanie katecholamin, które sprzyjają powstawaniu zmarszczek mimicznych. Ekstrakt z morwy białej i Niacynamid – działają przeciwzapalnie i rozjaśniająco hamując działanie enzymu tyrozynazy odpowiedzialnego za wytwarzanie melaniny Pantenol – zmniejsza utratę wody przez naskórek i skutecznie nawilża skórę. Stymuluje podziały komórkowe, dzięki czemu działa gojąco i regenerująco. Poprawia barierę lipidową naskórka

Cena 240 zł