PUMPKIN GLIKO PEEL ph 2,5

Zabieg na bazie ekstraktu z dyni i enzymów

Wskazania: skóra mieszana, łojotokowa, zanieczyszczona, krostki, grudki, zaskórniki, rozszerzone pory
Stosowanie: cały rok
Złuszczanie: brak
Efekt: Redukcja zmian ropnych, krostek, zaskórników, ognisk zapalnych, zmniejszenie łojotoku, silnie rozjaśnienie skóry

PUMPKIN GLIKO PEEL – Ekstrakt z dyni – uzyskiwany z miąższu, jest bogaty w minerały i witaminy. Substancje te wspomagają regenerację skóry, utrzymują dobry poziom jej wilgotności, wychwytują szkodliwe wolne rodniki, działają odmładzająco, a dzięki zawartości cynku pomagają walczyć z trądzikiem.
Ekstrakt z kory wierzbowej – zawiera garbniki, związki salicylowe, kwasy organiczne i sole mineralne. Działa: przeciwzapalnie, keratolitycznie, bakteriostatycznie, uszczelnia naczynia włosowate.
Ekstrakt z zielonej herbaty – bogaty w garbniki, alkaloidy, witaminy z grupy B, witaminy K, C, P oraz sole mineralne. Stosowany jest przy cerze zanieczyszczonej suchej, tłustej i trądzikowej. Sprawdza się przy problemach z kruchością naczyń, podrażnieniach i poparzeniach słonecznych.
W protokole zabiegowym stosujemy również Unikalne połączenie innych aktywnych składników, które działają wielokierunkowo i uzupełniają oraz wzmacniają właściwości PUMPKIN GLIKO PEEL.
Vitamina C – Stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i kw. hialuronowego, rozświetla i rozjaśnia skórę, usuwa przebarwienia, działa przeciwzapalnie i regenerująco. Uszczelnia naczynia krwionośne, poprawia mikrocyrkulację i zmniejsza zaczerwienienia skóry.
Kwas Hialuronowy – dzięki jego uzupełnianiu nie doprowadzamy do degeneracji włókien kolagenowych a co za tym idzie zapobiegamy powstawaniu zmarszczek. Wraz z kolagenem jest to główny składnik skóry
Ekstrakt z Lukrecji – działa bakteriostatycznie, przeciwzapalnie, razem z Alpha Arbutyną wybielająco poprzez blokowanie enzymu tyrozynazy odpowiedzialnego za tworzenie barwnika skóry-melaniny
Ekstrakt z morwy białej i Niacynamid – działają przeciwzapalnie i rozjaśniająco hamując działanie enzymu tyrozynazy odpowiedzialnego za wytwarzanie melaniny.

CHERRY LIGHTENING PEEL
CHERRY LIGHTENING PEEL
PUMPKIN GLIKO PEEL ph 2,5
PUMPKIN GLIKO PEEL ph 2,5
FERULIC ANTI-AGING ROZJASNIAJACY
FERULIC ANTI-AGING ROZJASNIAJACY